Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán trasy

Plán cyklotrasy

 
Datum místo popis Poznámka
28.7.2010 Brno Odjezd  (Pokud bude cca 8 lidí, tak půjčeným mikrobusem) 
Linz příjezd  
  Linz Prohlídka města Linz
  Linz start cyklostezky Tak nasedat na kola a jedeme
  MAUTHAUSEN Prohlídka města Tak další město, dnes už poslední, tak koukejte kolem sebe, ať z toho něco máte.:-) MAUTHAUSEN – krásná tržní obec nechvalně zapsaná do naší paměti existencí koncentračního tábora. 
  Hafenstrasse 1, Au an der Donau Ubytování - kemp Tak první kemp, teď se ukáže, kdo si umí poskládat stan a kdo bude spát venku. No a taky je načase trošku zapít, to že jsme zvládnuli první den a hlavně odpočívat.
29.7.2010 Hafenstrasse 1, Au an der Donau výjezd z kempu Vyhajinkali jsme se a je čas zase vylézt na kolo a šlapat a šlapat , … :-)
  MITTERKIRCHEN Kouknout do města Tak to bude hlavně  něco pro kluky. :-) MITTERKIRCHEN s keltským městečkem Keltendorf
  Eizendorf Cesta kolem jezer A tady třeba něco pro holky, romantika, krásná jezera v Eizendorfu, tak tady budou asi muset kluci zastavit a dát těm svým holkám pusu. :-) Jenom teda na západ slunce asi čekat nebudeme. :-)
  Grein Kouknout do města Mesto je kulturním a správním střediskem kraje Strudengau, proslaveného malebnou a estetickou symbiózou intenzivního polního hospodářství a původní krásy krajiny a množstvím hradů v okolí. Najdeme tu upravené náměstí, kostel a empírový zámek v kterém je muzeum lodní dopravy na Dunaji. 
  YBBS Kouknout do města Další město, taky koukneme, ale jen narychlo, měst už dneska bylo dost. 
  YBBS Odjezd do kempu A jedeme najít, kam dnes postavíme stany.
  Campingplatz, 3660 Klein-Pöchlarn, Wachauer Straße 39 Ubytování  - kemp Tak už jsme našli místečko, kde dneska postavíme stan.:-) A teď už se budeme jen flákat a získávat energii na další den, tak pivo víno a další energetické nápoje.:-)
30.7.2010 Campingplatz, 3660 Klein-Pöchlarn, Wachauer Straße 39 výjezd z kempu Už je zase ráno, někteří přebrali energetické nápoje a teď jim z toho trošku bouchá v hlavě. Tak lezeme na kola a jedeme.
  Melk Kouknout do města Trocha historie pro všechny. Nezapomenutelný MELK s tisíciletým benediktinským klášterem v barokním slohu přes řeku na vysokém ostrohu nad Dunajem
  DÜRNSTEIN Kouknout do města A ještě více historie. Historická perla DÜRNSTEIN s hradem, kde byl vězněn anglický král Richard Lví Srdce
  KREMS Kouknout do města Každej si něco najde. :-) Pro kluky lodičky a hlavně vinice (Tak tohle fakt všechno nevypijeme, i když někteří fakt dost trénovali cestou). :-) Pro holky romantika přístavu, … 
KREMS – město mostů, kostelů a úrodných vinic
  KREMS Odjezd do kempu A jedeme najít, další kemp
  Garten Camping Bianca Koller, 3133 Traismauer, Donaustraße 56 Ubytování v kempu Tak poslední noc v kempu, tak asi dopijeme, co nam zůstalo…
 31.7.2010 Garten Camping Bianca Koller, Traismauer výjezd z kempu Poslední den, tak hurá na kola
  Cesta do TULLN Cesta do TULLN Super krajina, skoro žádná města, teď už jen krajina.
  TULLN Kouknout do města Historický TULLN s římskou tvrzí z počátku letopočtu
  Cesta do Korneuburg Cesta do Korneuburg Tak už jedeme poslední kousek trasy

 
Korneuburg konec a přestup na auto Konec cyklotrasy, přestoupit do aut a hurá domů. :-)
  Brno Příjezd do Brna A jsme doma :-)


 

Mapa trasy

Na mapě je celá cklotrasa Pasov-Vídeň.

My pojedeme pouze část z Linze do Korneuburgu.


Cyklistická trasa 73013 - powered by Bikemap 

 

Plán cesty autem  
Zvětšit mapu

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 23846
Měsíc: 337
Den: 14